Camille Claudel

Oglądaj Camille Claudel online

★ 6.8 1988 175 min DramatHistorycznyRomans

Chcesz obejrzeć Camille Claudel? SIPTV udostępnia Camille Claudel (1988) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest Camille Claudel?

Biograficzny film opowiadający o związku dwojga głośnych artystów rzeźbiarzy. Auguste Rodin (Gérard Depardieu) jest uznanym i szanowanym artystą, przyjmuje jako asystentkę młodą Camille (Isabelle Adjani). Z początku tylko pomaga mu w pracy, ale z czasem sama zaczyna rzeźbić. Jej prace zyskują popularność, a po czasie Camille zaczyna przewyższać popularnością swego dotychczasowego mistrza, ale nadal jest zafascynowana jego sztuką, a wkrótce także samym Rodinem. Kiedy jednak zdaje sobie sprawę, że sama staje się wybitną rzeźbiarką, okazuje się, że Rodin kocha mieć u swego boku bezkrytycznie oddaną wielbicielkę i uczennicę, ale nie utalentowaną artystkę. Burzliwa miłość i rozstania, a wszystko to pięknie i ze smakiem sfilmowane.

Gatunki
Dramat, Historyczny, Romans
Premiera
1988-12-07
Reżyseria
Bruno Nuytten
Ocena
★ 6.8 / 10

Główna obsada

  • Isabelle Adjani Camille Claudel
  • Gérard Depardieu Auguste Rodin
  • Laurent Grévill Paul Claudel
  • Alain Cuny Louis-Prosper Claudel
  • Roch Leibovici P'tit Louis
  • Madeleine Robinson Louise-Athanaise Claudel

Jak oglądać Camille Claudel na SIPTV

Oglądanie Camille Claudel na SIPTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Zacznij oglądać Camille Claudel już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny SIPTV i oglądaj Camille Claudel już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads